Prosím všechny zakomplexované, závistivé slepice, aby urychleně opustily tyto stránky :)

Červenec 2012

31.7.2012

31. července 2012 v 23:33
Musím říct, že nic mi dlouho neudělalo takovou radost, jako slyšet od vás pochvalu :'). Nicméně pak jsem si to stejně pokazila, protože jsme slavili moje narozeniny, takže bylo všude spousta sladkého, tučného a já mez tím musela sedět a urt mi něco cpali. Snažila jsem se mít furt naloženou zeleninu, at mě nechaji být, ale kousku koláče a grilované makrele jsem stejně neušla. Je mi z toho smutno, tak bych to přešla a pojďme k dnešku.

Budu to brát od půlnoci, protože spát jsem šla až v poledne a probudila se před hodinou. Zatím jsem nejedla nic, jenom pila asi čtyři deci domácího sójového (nedoslazovaného) mléka a doufám, že u too zůstane. Nejen že včera jsem jedla i za dnešek, ale naví c jsem málo pila, takže to dnesk musím nahradit, tak snad nebudu mít v žaludku ani místo na jídlo :D kdyžtak mám nějakou zeleninu, mozzarellu a jablka, takze by to ani nebyla nějká katastrofa, kdybych si něco dala... Spát půjdu až zítra večer, takže v pohodě.

Jdu vás oběhnout princezny.

omlouvám se

30. července 2012 v 14:53
vám, děvčata, protoze pro vás mám nachystáno spoustu článků a tak, ale nemůžu je přidávat, protože jsem limitována tím tabletem. Jdou na něm psát jenom krátké články, na obrázky můžu zapomenout rovnou a navíc se teď nějak pokazila baterka a co chvíli se vybíjí. Prostě pech a já se jenom modlím, ať se brzo najde nová základní deska, která by seděla do mého počítače, protože ta, která tam byla původně se už neprodává.

Včera jsem nejedla nic, jenom pila 10% domácí pomerančový džus (100% džus naředěný 1:10 vodou) a dneska si zatím dala misku ovesné kaše tak uvidím, jak to zvládnu dál. Jdu vás oběhnout, pak si zacvičit a číst :) doufám, že se máte fajn :)

Before the holiday ends

29. července 2012 v 1:59
  • Zhubnout tak, abych se vlezla do těch krásných xxs kalhot, co mám ve skříni a přetáhnu je akorát přes lýtka
  • Každý den cvičit jógu a posilovat záda (mám skoliózu a kyfózu)
  • Ozdobit si ty kousky oblečení, u kterých to už dlouho plánuju (batika, cvočky...)
  • Zvyknout si pít alespoň 3 litry denně
  • Alespoň obden kreslit, malovat nebo fotit ( v září nastupuju na uměleckou školu)
  • Naučit se choreografii na 'Say my name' nad kterou uz mesic slintam na yt
  • Začít být zase tou sarkastickou ice queen, kterou jsem bývala
  • Každý den se naučit alespoň 10 nových anglických slovíček nebo frází
  • Naučit se německy počítat do sta, představit se a takové ty blbinky, ať můžu v září machrovat
Tak jo, není toho zrovna málo. Let's start.

Tlustá, stará a ošklivá

28. července 2012 v 20:04
-přesně taková umřu, pokus se sebou něco urychleně nezačnu dělat. Je to hnus.

Ráno jsem se šla zvážit. Měla jsem 56 kilo, tak jsem měla radost a těšila se na úspěšný den. Nějaký ten salát, jablíčko, cvičení a spinkat. A hovno.

Žrala jsem tak nechutně, až je mi blbé vám to sem psát. Přitom jsem měla včera tak úspěšný den, kdy jsem snědla jen dvě kila melounu a trochu vařeného kuřecího... Je mi z toho smutno. Jak jsem mohla... Navíc jsem z toho tak otrávená, že nemám sebemenší chuť cokoli dělat. Cvičit nebo tak. Jenom bych se zahrabala do nějaké černé díry a umřela zapomenutá. Co s takovou holkou? Tlustou, línou a bez špetky sebekontroly a kázně? Nic.

Doufám, že jste měly lepší den než já. Zítra ráno vypadnu z domu a budu se celý den procházet po městě. Žádné jídlo, jen já, voda a kilomerty chůze.

zdravím

28. července 2012 v 1:28
Jméno mé jest Maxi a chci zhubnout. To chceme všechny, ne? Proto jsem tady.

Měřím 172 centimetrů a vážím 57 kilogramů, což je o devět více, než bych si přála. Fotky vám momentálně neukážu, a to proto, že mám pokažený počítač a přes tablet je nemůžu nahrát. Až mi ho opraví, tak je dodám. Ze stejného důvodu taky nemám žádný zajímavý vzhled, ale to mi snad taky prominete :D.

Takže, přijmete mě mezi sebe? :)