Prosím všechny zakomplexované, závistivé slepice, aby urychleně opustily tyto stránky :)

Srpen 2012

není

2. srpna 2012 v 23:45
je mi špatně a nechce se mi dělat vůbec nic, pardon. za dnešek jsem snědla misku pekingské polévky, sto gramů ryby a pár listů salátu. ozvu se zase v pondělí a víkend nebudu komentovat, protože budu jíst. mám sice s sebou šikovné pilulky a asi je využiju,'ale uvidíme... mějte se hezky a držte se :))

1.8.2012

1. srpna 2012 v 2:03
Tak už mám na své hubnutí oficiálně jenom měsíc, shit happens. (+ škola začíná až 3., ale za tři dny navíc se toho stejně moc nestihne).

1:00 jablko (80kcal)
6:00 suchar (32kcal) + 50g mozzarelly (123kcal) + rajče (22kcal)

Článek budu editovat pokud něco sním, ale doufám, že se ovládnu a nic jíst nebudu. Zítra bych se totiž ráda postavila na váhu a měla 55kilo a 257kcal je dost už teď. Jak jsem psala v minlém článku, vstávala jsem v deset večer a spát půjdu zase až večer, tak se nedivte, že jsem si dala jablko v jednu v noci :)

Můj megalomanský plán nevyšel, k obědu jsem si dala kuřecí ministeak(50kcal) a little gem salát (15kcal). Neva. Zíta to bude lepší. Problém bude o víkendu, jedeme k příbuzným, a vaří výborně (a kaloricky) a spoečným obědům se prostě nevyhnu... ale budu se co nejvíce hýbat a snad to bude v pohodě, no...

Pohyb: 18km (asi dvě hodiny) jízdy na bruslích, a umírám. Jdu se vyspat :D

+pro vás mám tip, který dělám vždycky, když přebývají jablka ze zahrady, nikdo už je nechce jíst, protože jsou příliš zralé (máme nějakou zvláštní odrůdu' která je dobrá jenom než dozraje, pak jsou ty jablka pěnové a moc sladké, my máme radši kyselá) a štrůdlu už jsou všichni přejezení.

Je to vlastně úplně jednoduché, oloupete jablka, zbavíte je jadřinců a se skořicí je rozmixujete. Můžete přidat citrón nebo sladidlo, podle toho, jestli jsou moc sladké nebo kyselé. Naředíte pyré trochou vody a naplníte jím sáčky na led (koupíte v každé drogerii nebo supermarketu, stojí okolo 15korun) a dáte zamrazit. Když vás bude 'honit mlsná' prostě si pár kostiček vyloupnete a pochutnáe si úplně bez výčitek :)